Skutočná duša Vianoc

Skutočná duša Vianoc

Vianoce sú sviatky pokoja , lásky a stretávania sa s blízkymi, no čoraz častejšie dominuje po tieto sviatky stres , honba za darčekmi a neodmysliteľnou sa stáva aj výzdoba príbytkov i vonkajších priestorov. Extrémna výzdoba niektorých príbytkov neujde samozrejme pozornosti verejnosti a často inšpiruje celé susedstvo k neuveriteľným dekoračným výkonom. Majstrami vo výzdobe sú bezpochyby Američania , napríklad Kalifornské mestá Modesto alebo Altacino majú tradične najlepšie vyzdobenú ulicu oficiálne pomenovanú Christmas Tree Lane, v meste Woodland Hills je to zas Candy Cane Lane. Každé Vianoce sa do žiarivého šatu plného svetiel a gýčovitých postavičiek halí tisíce domov aj u nás.

Aj u nás je svetelná výzdoba domov veľmi obľúbená a najnovšie sa používa LED osvetlenie , ktoré je vhodné do exteriérov aj interiérov  a na rozdiel od klasických svetiel nespotrebuje toľko elektrickej energie.

Ľudia si s obľubou vyzdobujú aj terasy , ak sú priestranné tak napríklad aj živým stromčekom v črepníku, ktorý s dobre zazimovaným koreňom vydrží aj viac rokov.

Hitom tohtoročných Vianoc je biela a strieborná. Ozdoby v týchto farbách nájdeme asi v každom materiálovom prevedení a keď má človek trochu estetického cítenia a skombinuje ich s voňavým ihličím pri výzdobe terás alebo balkónov , dverí a okien dodá svojmu domovu výzdobou dušu Vianoc.
Zdroj obrázkov:

Podobné články

Aktuálna ponuka

Najdomena.sk