Praktická kúpeľňa

Praktická kúpeľňa

Kúpeľňa by nemala byť v prvom rade len dizajnovo ale aj prakticky zariadená aby bola vhodným miestom nielen na hygienu ale aj na relax.

Ak si chcete uľahčiť upratovanie, veľmi záleží na povrchu, ktorý si zvolíte. Najlepšia voľba sú  povrchy so špeciálnou úpravou, vďaka ktorej sú dokonale hladké. Tak sa vyhnete usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt.

Málo miesta šikovne využijete vďaka vhodne tvarovanému vybaveniu a prostredníctvom vychytávok určených špeciálne do malých kúpeľní. Ďalšia praktická "vychytávka" pre malé kúpeľne je riešenie 2v1 keď jeden kus zariadenia dokáže zastať dve, prípadne viac funkcií. Keďže vaňa a sprcha obvykle zaberú v kúpeľni najviac miesta mali by ste pri ich výbere venovať najväčšiu pozornosť. Takto môžete spomínané miesto využiť prakticky, prípadne ho aj šikovne ušetriť.

Kúpeľňa disponujúca oknom je praktické a zároveň príjemné riešenie pre účinné vetranie, ktoré je v kúpeľni naozaj dôležité, kvôli dennému svetlu a výhľad.

Aby ste sa v zrkadle videli v tom najlepšom svetle, ktoré je nepostrádateľné pre perfektné líčenie, svetlo by malo byť mäkké, rozptýlené a dopadať na tvár z viacerých strán.


Zdroj obrázkov: http://cdn.decoist.com/, http://ciphile.com/, http://www.iseecubed.com/

Podobné články

Aktuálna ponuka

Najdomena.sk