Inžinierske siete

Plyn
Voda
Elektrika silnoprúdové rozvody - vývody pre svietidlá, LEGRAND vypínače a zásuvky, vývod pre elektrický sporák, ventilátory v toaletách
Kúrenie
Odpad
Telekomunikácie

Konštrukcia projektu

Typ konštrukcie železobetónový skelet + výplň tehla
Strecha
Stropy vápenno-sadrové omietky – obytné miestnosti, chodba, kuchyňa maľovka biela – toaleta, kúpeľňa
Základy
Okná šesťkomorový profil s 3 dorazovými tesneniami, plastový profil okenných rámov, okná s izolačným trojsklom a akustickým útlmom, vonkajšia farba – antracit, vnútorná farba – biela
Omietky vápenno-sadrové omietky – obytné miestnosti, chodba, kuchyňa maľovka biela – toaleta, kúpeľňa

MEINL Residence

Obec Ružinov
Kraj Bratislavský kraj
Okres Bratislava II
Dátum aktualizácie 11.09.2015

Popis projektu

Moderný polyfunkčný komplex MEINL RESIDENCE predstavuje príjemné mestské bývanie v 82 bytových jednotkách. Objekt je situovaný v mestskej časti Ružinov časť Nivy, ktorá patrí medzi najvyhľadávanejšie lokality na bývanie vďaka výbornému dopravnému napojeniu na ostatné mestské časti, dostupnosti autobusovej stanice Mlynské Nivy ako aj bohatej občianskej vybavenosti, ktorú táto lokalita svojim obyvateľom ponúka. Komplex sa nachádza na nároží ul. Šumavská - Kupeckého - Žellová v pokojnej a tichej atmosfére, ktorú dotvárajú okolité domy s pôvodnou architektúrou a tiež množstvo zelene a malé mestské parčíky.
MEINL RESIDENCE je objekt vyššieho štandardu, pozostávajúci z troch samostatne prístupných blokov, ktoré tvorí okrem 1 až 4-izbových bytov komerčná pasáž s obchodnými prevádzkami na prízemí a samostatnou 3-poschodovou budovou len s 8 nadštandardnými apartmánovými bytmi s recepciou. Pre komfortnejšie bývanie sú pre obyvateľov k dispozícii tri podzemné podlažia, ktoré poskytujú spolu až 241 parkovacích miest. Cena parkovacieho státia nie je započítaná v cene bytu. Súčasťou výstavby sú aj sadové úpravy s dostatkom zelene a osadenie parkových lavičiek. Byty sú vyhotovené v štandardnom prevedení.

Typickou črtou komplexu je nápadná avšak zároveň jednoduchá architektúra. Takmer všetky byty sú vybavené balkónmi či terasami, ktoré poskytujú svojim majiteľom komfortné trávenie voľného času.

Popis lokality

Pokojné a pohodlné bývanie v bytovom komplexe MEINL RESIDENCE
Polyfunkčný komplex Meinl Residence je situovaný na nároží ulíc Kupeckého – Šumavská – Žellová, neďaleko ulíc Záhradnícka a Miletičova. Lokalita, v ktorej sa komplex nachádza poskytuje svojim obyvateľom mnoho možností na trávenie voľného času, ale tiež nákupy a napojenie na samotné centrum mesta. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza mestská tržnica, mestské trhovisko Miletičova a len pár minút pešou chôdzou je vzdialená autobusová stanica Mlynské Nivy. V susedstve je k dispozícii veľké nákupné centrum CENTRÁL s mnohými prevádzkami a športoviskami. Vaša rodina určite ocení umiestnenie objektu vo vnútri zóny už existujúcich bytových domov, ktoré chránia Váš nový domov pred hlukom a poskytujú mu absolútne súkromie. Daná lokalita je klientmi vyhľadávaná aj vďaka minimálnemu dopravnému zaťaženiu.

Kontaktujte predajcu

Váš e-mail *
Meno a priezvisko *
Telefón
Vaša správa *
Najdomena.sk